+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.

Літос

Літос

Бетонна Цегла "Літос"

Літос” – компанія, що випускає високоякісну облицювальну цеглу і плитку виготовлену з бетону. “Літос” працює на ринку України з 2001 року, і включає в себе гірничодобувне підприємство, два заводи з випуску цегли і плитки, а також ряд супутніх підприємств. Основою всіх матеріалів є якісна сировина, що ретельно досліджується лабораторією для подальшого застосування. Отже вже на ранньому етапі починається формуватись якість майбутнього виробу. Маючі високі технічні характеристики цегла може використовуватись як облицювальна цегла для будинку, як термостійка для облицювання камінів, як цегла для парканів та іншого. Цеглу та плитку випускають в різних кольорах та фактурі:

Цегла: магма, полірована, скеля, гладка.

Плитка: магма та полірована.

Продукція компанії “Літос” займає лідируючі позиції в Україні, постачається в Казахстан, Азербайджан і країни Балтії. Вся продукція “Літос” відповідає ДСТУ Б.В.2.7.-7-94, має національний сертифікат в системі УкрСЕПРО, відповідає стандартам міжнародної системи якості продукції ISO 9001: 2000.

Фірма Лавісс-брік є офіційним представником заводу Літос в Рівному, Луцьку, Рівненська та Волинська область. Замовити можна у нас на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам.Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)