+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.

Рустика Гранат 6

Рустика гранат 6

Рустика гранат 6

Цегла робить будь-яку будівлю красивою, звичайно, але цегляна кладка не лише  для додавання краси. Лицьова цегла також відіграє важливу роль в енергоефективності, довговічності та вартості конструкції.

Ви, мабуть, бачили облицювальну цеглу в будинках, комерційних будівлях, камінах, вхідних стінах, багатоквартирних будинках, роздрібних магазинах та школах/університетах. Вона виробляється в широкому виборі кольорів, фактур та розмірів для індивідуального вигляду та відчуття.

Спеціально призначена для тривалого застосування, цегляна кладка вимагає незначного обслуговування і дозволяє вашому дому використовувати менше опалення та охолодження. ТОВ «Керамейя» пропонує рустиковану цеглу «РустикаГранат 6» з різними відтінками, що змінюються безпосередньо в одній цеглині і створює індивідуальні кольори Вашого будинку.

Цегла виробляється з натуральної сировини та відповідає всім європейським стандартам якості і довго зберігатиме свій початковий вигляд.

Фірма «ЛАВІСС-брік» є офіційним представником заводу «Керамейя». Ми зробимо все щоб Ви отримали найкращу якість за низькими цінами та в найкоротший термін.

Замовити цеглу можна за телефоном або на сайті.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре