+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.

Цегла від ТОВ «Керамейя»

Цегла від  ТОВ «Керамейя»

Клінкерна цегла, названа за характерний звук, який вона видає при ударі, є результатом сирцю цегли, розміщеної близько до вогню. Сильна температура традиційних печей, що спалюють вугілля, створила тверду, міцну цеглу, яка часто перекручувалась у вулканічні форми та фактури. Надмірне випікання також дало насичені теплі кольори, які перетворили гаму від червоних, жовтих та апельсинових до глибоких, спалених спалахом коричневих, фіолетових та чорних кольорів. Жодна клінкерна цегла не була однаковою, що робило їх сміттям для виробників цегли, які цінували одноманітність, але скарб для ранньомодерних архітекторів, будівельників та власників будинків, які шукали незвичні архітектурні деталі. І на початку 20 століття клінкери стали популярними, коли авангардні архітектори почали будувати з них будинки саме тому, що вони були настільки незвичними.

Сучасні клінкери не є випадковістю; їх навмисно виготовляють з унікальним зовнішнім виглядом, а їх діапазон форм можна використовувати для творчого укладання стін.

В Україні існує власний завод що спеціалізується на виробництві саме такої, не повторної, клінкерної цегли. Це завод «Керамейя». З 2012 року, час заснування заводу, вони зробили помітний вклад у виробництво цегли з різноманітними відтінками. Таких як серія «Магми» та «Ангобована цегла».

Магма гранітМАГМА ГРАНІТ Магма топазМАГМА ТОПАЗ


Магма діабазМАГМА ДІАБАЗ Рустика сапфір 6РУСТИКА САПФІР 6


Рустика графіт 6РУСТИКА ГРАФІТ 6 Рустика гранат 6РУСТИКА ГРАНАТ 6


Рустика смарагд 6РУСТИКА СМАРАГД 6 Рустика рутил 6РУСТИКА РУТИЛ 6


Рустика графіт 8РУСТИКА ГРАФІТ 8


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре