+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.

ТОВ «Білоцерківська цегла»

ТОВ «Білоцерківські Будматеріали»

Продукція ТОВ «Білоцерківські будматеріали» м. Біла Церква на ринку будівельних матеріалів України та зарубіжжя більше відома під торговою маркою «Білоцерківська цегла». Підприємство входить до складу провідних вітчизняних виробників будівельної кераміки. Білоцерківська будівельна цегла за більш ніж півстолітню історію (рік заснування 1959 р.) отримала широку популярність та визнання у покупців. 2003-2008 роки можна віднести до найяскравіших сторінок життя підприємства. Завод після реконструкції перейшов у ранг виробників лицьової цегли, а асортимент продукції розширився за рахунок керамічного фасадного клінкеру. У цей період на підприємстві введено в експлуатацію сучасну тунельну піч типу «Кейзинг» французької фірми «Cerik», а також встановлено обладнання фірми «Rieter» і «Tecauma».

Завдяки варіюванню техгології обпалення та підбору складів шихт з глин різних родовищ України, нам вдалося досягнути великої різноманітності кольорів лицьової цегли та керамічного клінкеру. Споживачі вже оцінили кольорову гаму Білоцерківської цегли кришталевого, кремового, жовтого, персикового, класичного, вишневого та коричневого кольору. Цегла кольору «флеш» має високий попит на будівельному ринку та може бути виготовлена лише на обладнанні нового покоління.

Ми дуже ретельно підходимо до вибору сировини і можемо гарантувати екологічну безпеку своєї продукції. Сировина контролюється на вхідному контролі на активну сумарну радіаційну активність природних радіонуклідів, що підтверджено радіаційним сертифікатом. Вся цегла сертифікована сертифікатом відповідно УкрСЕПРО. Білоцерківська цегла є екологічно чистим продуктом, що підтверджено екологічним сертифікатом, а всі кольори досягаються тільки за рахунок підбору шихт та технологічного обпалювання. Підприємство має власну випробувальну лабораторію, постійно працює над вдосконаленям виробничого процесу, який повністю автоматизований. Усім процесом управляють оператори. Ми не зупиняємось на досягнутому. Зараз підприємство виробляє лицьову керамічну цеглу, формату євро, половинку (брусок), потовщену цеглу, фасонну 4-х видів, камінь та клінкерну цеглу. Але підприємство не зупиняється на досягнутому та робить все можливе для задоволення постійно зростаючого попиту у покупців. Продукція підприємства реалізовується у всі регіони нашої держави, а 30% експортується за кордон. Тому, якщо ви плануєте збудувати будинок своє мрії, не вагаючись обирайте Білоцерківську цеглу.

Замовити продукцію можна в нашого менеджера за телефоном:

0982463212,

0505559894

Замовити на сайті

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре