+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.

Тепла поризована кераміка

 

 

К-ть блоків для 1 м² - товщиною в "одну цеглу" 57 шт.,

В "пів цеглини" 28 шт.

К-ть блоків для 1 м³ - 195 шт.

Витрати розчину на 1 м³ - 200 л.Аргументи на користь використання


1. ТЕПЛА ПОРИЗОВАНА КЕРАМІКА

В процесі виробництва керамічних поризованих блоків для зменшення ваги, а також для підвищення теплозахисних властивостей виробів в сировинну масу додають тирсу, яка, вигораючи при випалювані, сворює мікропори. Такі вироби стають більш «теплими» за рахунок внутрішньої пористості матеріалу і мають відповідну назву – керамічні поризовані блоки. Особлива структура блоку дозволяє стінам «дихати», підтримує оптимальну вологість повітря, створює сприятливий клімат в середині приміщення. Головна якість поризованого блоку відображенна в понятті «тепла кераміка», яким називають цей стіновий матеріал. Поризований блок тривалий час зберігає тепло в зимовий час і забезпечує комфортний мікроклімат в літній період.


2. ВИСОКА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

У порянні зі звичайною цеглою, поризовані блоки володіють значно більш низькою щільністю, завдяки чому у нього кращі показники по теплоізоляції, а це, в свою чергу, веде до зниження енерговитрат по опаленню будинку, побудованого з поризованих керамічних блоків. Завдяки дифузийній здатності поризовані блоки стабілізують вологість у приміщеннях на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Маючи оптимальну масу, вони ідеально акумулюють і підтримують тепло в приміщеннях, а також беруть природню енергію сонячного світла.


3. ДОВГОВІЧНІСТЬ

Поризовані керамічні блоки не змінюють свої теплотехнічні параметри протягом всього терміну експлуатації. Завдяки морозостійкості будинки, побудовані з керамічних поризованих блоків, володіють підвищеними характеристиками до мінливих погодніх умов, що позитивно позначається на термінах експлуатації будинку.


4. ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Блок виготовлений виключно з природних матеріалів без додавання хімічних домішок. «Дихаючі стіни» мають капілярну структуру, яка виводить вологе повітря через пори в цеглі. Виходить свого роду пасивний кондиціонер, без застосування електронних компонентів і без витрат електроенергії. Стіна з пористої кераміки віддає назовні вологу, якщо в приміщені її надлишок, і отримує, якщо вологи не достатньо.


5. НЕ ВЕЛИКА ВАГА

Завдяки цьому істотно зменшується вага стіни, і відповідно і навантаження на фундамент, що означає зменшення витрат на його облаштування і знижує ризик просідання будівлі.


6.  ЕКОНОМІЯ МАТЕРІАЛІВ І ЧАСУ

Керамічні блоки – це альтернатива рядовій цеглі, при використані яких має місце економія матеріалів і часу на будівництво, при цьому зменшується вартість робіт.


7. ВОГНЕСТІЙКІСТЬ

У процесі виробництва блоки піддають випалу, що робить їх стійкими до вогню. Температура випалу становить приблизно 1000°C. Будова з кераміки, в залежності від товщини стін, має вогнестійкість до 4 годин, що безпосередньо підвищує безпеку вашого життя.


8. ВИСОКА МІЦНІСТЬ НА СТИСК

Марка міцності М100 дозволяє зводити конструкційні стіни висотою у декілька поверхів. Міцність на стиск у поризованих блоків може доходити до М125-М150, як у повнотілої будівельної цегли. Дана якість також вигідно відрізняє поризовану кераміку від газосилікатних блоків (газобетону) багатьох виробників, які при низькій теплопровідності мають не високий показник міцності на стиск.

Стіни зведені з поризованої кераміки, забезпечують мешканцям захист не тільки від зовнішнього шуму, а й від звуків сусідніх приміщень. Це знижує дратливість і створює комфорт і затишок у вагому домі.


Замовити продукцію можна в нащого менеджера за телефоном:

0982463212,

0505559894

Замовити на сайті

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре