+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.
  • Для бетону та повнотілої цегли

Для бетону та повнотілої цегли

  • Виробники BEVER
  • Модель: Bever ZV-Welle
  • Наявність: Є в наявності

0.00грн.

- +

Bever ZV-Welle гнучкі зв'язки з нержавіючої сталі з гільзою для облицювальної кладки з існуючою основною стіною з повнотілої цегли або монолітного бетону.

Гнучкий зв'язок для установки в готову стіну з пористого матеріалу (повнотілої цегли або монолітного бетону). Гнучкий зв'язок ZV-Welle призначений для зв'язування лицьової облицювальної цегляної кладки і несучої стіни, виконаної з щільного будівельного матеріалу, такого як, наприклад, повнотілої цегли або монолітного бетону, і виставлення вентиляційного шару між ними. Гнучкий зв'язок ZV-Welle використовується тоді, коли несуча конструкція з щільного матеріалу вже зведена. Гнучкий зв'язок Bever ZV-Welle в комплекті поставки має распорно-зв'язуючий елемент з нержавіючої сталі і поліамідну шнекопродібну гільзу. Вона встановлюється в такий спосіб: спочатку в несучій стіні просвердлюється отвір діаметром 10 мм і глибиною 60 мм. Потім встановлюється гільза за допомогою спеціального адаптера. Потім в встановлену гільзу закручується распорно-зв'язуючий елемент за допомогою спеціального адаптера. Гнучкий зв'язок ZV-Welle використовується при послідовному зведенні стін подвійний цегляної кладки (спочатку зводиться основна стіна, потім кладка з облицювальної або клінкерної цегли).

Витрата гнучких зв'язків BEVER ZV-Welle.

Для того, щоб визначити, скільки гнучких зв'язків необхідно купити, потрібно брати до уваги

  • висотність будівлі;
  • величину вентильованого зазору між несучою і облицювальною кладкою.

Також слід брати до уваги, що крайні цеглини облицювальної кладки на кутах або близько віконних і дверних прорізів повинні мати додатково по 3 гнучких зв'язку на м.п.

Ширина вентиляційного шару
Кількість штук на м² 
до 120 мм5 шт./м²
від 120 до 150 мм7 шт./м²
від 150 до 170 мм
8 шт./м²
від 170 до 200 мм
9 шт./м²Bever
Матеріал: нержавіюча сталь (зв'язок) і поліамід (гільза)
Глубина заглиблення в шов: 50 мм
Варіанти довжини: 160-320 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре