+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.

Про нас

Ми створили цю компанію як сімейну. Ми стоїмо за наші переконання і боремося за те, у що віримо. Ми віримо в наполегливу працю. Ми віримо в те, що заздалегідь багато думаємо про свою роботу і пишаємось нею ще довго після її закінчення. Ми віримо, що якщо ми будемо добре ставитись до людей і зосереджуватись на своїх клієнтах у всьому, що ми робимо, то у нас буде успішний бізнес на довгі роки.

Ми просто класичний дует батько-син. Ще в нас команда створенна з декількох близьких друзів. Разом з великою допомогою наших агентів та партнерів ми прагнемо створити дивовижні будинки, зробити щасливих наших клієнтів та залишити гарні спогади про нашу співпрацю. 

Це лише початок нашої історії. Ми сподіваємось, що якщо ви приєднаєтесь до нас у нашій подорожі - будь то власник будинку чи член команди - ви почуватиметесь як частина сім'ї.

Наша фірма створена в 1993 році на початку історії нашої держави. За цей час з нашою допомогою було створено тисячі будинків для наших клієнтів. За останні роки нашою командою було поставлено на обєкти мільйони штук цеглин: рядової, силікатної, пічної, вогнетривкої, лицювальної, клінкерної; тисячі кубометрів газоблоків та керамічних великогабаритних блоків. Фасади з облицювальної цегли завжди потрапляють на буклети заводів для рекламування власного продукту. Постійні клієнти завжди отримують додаткові знижки і кращі ціни ніж на загальному ринку. Завітайте до нас і ми допоможемо підібрати матеріал за вашим смаком.