+380982463212 +380505559894 м. Рівне, вул. Промислова 1.

Білоцерківська Цегла

Білоцерківська Цегла

ТОВ "Білоцерківські Будматеріали"

ТОВ "Білоцерківські Будматеріали" м. Біла Церква представляє свою продукцію на ринку України та зарубіжжя більше відому під брендом "Білоцерківська Цегла". Підпри ємство є одним з провідних постачальників керамічної продукції на внутрішній ринок країни. Завод було створено у далекому 1959 році і за ці роки зарекомендував себе як підприємство що відповідає за якість своєї продукції та реагує на відгуки своїх клієнтів. В період з 2003 по 2008 керівництвом заводу було введено в експлуатацію нову піч французького виробництва та встановлено нове обладнання. Також розширили лінійку випуску продукції, додали клінкерну цеглу. Завдяки давнім традиціям та роботі лабораторії, завод випускає великий асортимент кольорів керамічної цегли.

Керамічна Облицювальна Цегла:

Кремовий, Червоний, Вишневий, Персиковий, Флеш, Жовтий, Коричневий, Кришталевий, Сірий.

Керамічна Клінкерна Цегла:

Рубін, Сапфір, Флеш, Онікс, Перлина, Агат, Янтар.

Завод відповідально ставиться до контролю якості сировини і може гарнатувати її екологічну чистоту та безпеку. Сировина контролюється при ввезені на сумарну радіаційну активність природних радіонуклідів, що підтверджується радіаційним сертифікатом. Вся цегла сертифікована відповідними сертифікатами згідно законодавства України. Різновиди кольорів досягаються виключно природнім шляхом, підбором шихт та обпалювання. На підприємстві функціонує власна лабораторія, що постійно контролює та вдосконалює продукцію що випускає підприємство ТОВ "Білоцерківські Будматеріали".

Формати цегли підприємства:

Одинарна, Половинка, Євро, Потовщена, фасонна та клінкерна. 

Характеристики можете дізнатись клікнувши безпосередньо на цеглу що вас цікавить.

Якщо ви плануєте збудувати будинок вашої мрії, не вагаючись обирайте Білоцерківську Цеглу. Фірма Лавісс-брік допоможе вам у транспортуванні продукції на будівельний майданчик за ціною що буде не дорожчою ніж на заводі.


Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)