,

Огорожі “Кая”. Цегла стовпця червона.

21,70 

+ Знижка на замовлення від 2000 шт.
Виробник бетонних виробів.

Цегла стовпця червона

Цегла стовпця червона виробляється компанією Моноліт Брук, яка відома своєю високоякісною будівельною продукцією. Цей конструктор є ідеальним вибором для будівництва стовпців, огорож та інших конструкцій, які вимагають надійного та естетичного рішення.

Використання червоного бетонного цегляного конструктора дозволяє створити міцну та довговічну конструкцію з виразним класичним зовнішнім виглядом. Конструктор складається з високоякісних бетонних блоків, які мають рівномірну текстуру та привабливий червоний колір.

Виробник Моноліт Брук славиться своєю досвідченою командою фахівців, високими стандартами якості та застосуванням передових технологій в процесі виробництва. Це гарантує, що червоний бетонний цегляний конструктор від Моноліт Брук є надійним, стійким до впливу негативних факторів навколишнього середовища та здатним задовольнити високі вимоги будівельних проектів.

Офіційний представник Моноліт Брук в Рівненській області, ЛАВІСС-Брік, забезпечує постачання цього товару із збереженням всіх стандартів якості та гарантує професійний підхід до обслуговування клієнтів. Вони забезпечують широкий асортимент конструкторів, включаючи червоний бетонний цегляний конструктор, і готові допомогти вам з будь-якими питаннями щодо його використання та застосування.

Інструкція з монтажу.

Монтаж огорожі починається з ознайомленням з елементами стовпця, (кутовий елемент) і елементами підмурівки (стіновий елемент) в упаковці (євро піддон). Всі елементи упаковуються попарно і умовно розподіляються на ліві та праві. Лівий елемент – це дзеркальне відображення правого і навпаки. Елементи підмурівки монтуються по всій довжині фундаменту, який попередньо виведений на нуль та оброблений гідроізоляцією.
-Всі елементи стовпця та підмурівки викладаються насухо (без клею, цементу тощо.) гребенем вниз.
-Ряд підмурівки викладається по колу з однакових лівих або правих елементів, а слідуючий навпаки.
Слідуючим кроком є викладання елементів стовпця в тій самій послідовності, що й підмурівки:
-Ряд чотирьох однакових правих, слідуючий з чотирьох лівих.
-Порожнину огорожі заповнюють густим бетоном, порожнини в самих елементах не заповнються.
-Викладати ряди підмурівки і ряди стовпчиків рекомендується парною кількістю рядів.
-Дашки стовпця та підмурівки встановлюються на клей або спецрозчин, шви між підмурівочними дашками заповнюються силіконом, або іншим спеціальним матеріалом.
Для того щоб захистити огорожу від вологи(опадів), під час монтажу елементів, необхідно кладку накривати поліетиленовою плівкою.
Обов’язковою вимогою для експлуатації огорожі є покриття її захисними засобами. Від проявів висолів і збільшення морозостійкості розроблені спеціальні водовідштовхуючі покриття – гідрофобізатори(антигрибкова водовідштовхуюча рідина).

Колір:

Червоний

Розмір:

235×75 мм.

Вага, шт.:

2 кг.

Кількість на піддоні:

336 шт.

Brand

Моноліт-Брук

Моноліт-Брук

Моноліт-Брук – якість, перевірена часом!

Моноліт-Брук – це сучасний та надійний виробник бетонних виробів, цегли, бруківки та блоків, що працює на ринку будівельних матеріалів України. Наші виробничі потужності розташовані в Івано-Франківській та Київській областях, а завдяки інноваційним технологіям та високоточному обладнанню ми забезпечуємо продукцію європейської якості.

Наш асортимент включає міцні та довговічні бетонні вироби, різноманітні види цегли, стильну та надійну бруківку, а також блоки, що відповідають сучасним будівельним стандартам. Кожен продукт проходить ретельний контроль якості, що гарантує його високу міцність, стійкість до зносу та естетичний вигляд.

Офіційним представником Моноліт-Брук у Рівненській та Волинській областях є компанія ЛАВІСС-брік – ваш надійний партнер у виборі будівельних матеріалів. Співпраця з ЛАВІСС-брік забезпечує швидку доставку, професійні консультації та доступ до найкращих рішень для будівництва.

Обирайте Моноліт-Брук – якість, перевірену часом!

Виробник бетонних виробів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Огорожі “Кая”. Цегла стовпця червона.”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик