Бетон і гіпс

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Стиль: Loft Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: з швом Кути в колекції: Достуано 140/285 × 135 мм Матеріал: бетон Розміри сегментів: 275 × 135 мм Яскравий фасадний камінь ALMERIA CREME - це ідеальна пропозиція для приватних будинків і об'єктів в громадському ..
Стиль: Loft Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: з швом Кути в колекції: достуано 140/285 × 135 мм Матеріал: бетон Розміри сегментів: 275 × 135 мм Фасадний камінь ALMERIA WHITE - це ідеальне рішення не тільки для будинків, а й для промисловий і офісних будівел..
Стиль: Eco Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 570 (-35 * 2) × 140 мм   Натхненна деревом і янтарем, форма каменю, призначена для кімнат, стилізованих для традиційних будівель, х..
Стиль: Eco Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: з швом Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 370 × 115 мм   ANDALUZJA GRAFIT камінь з універсальним характером, за своєю структурою імітує обвуглений ліс з правильними формами. В..
Стиль: Modern Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 375 × 150 мм   Колекція ARAMIDA є нерівну, грубу бетонну текстуру, укладену в цікаві геометричні форми, в яких прямокутник грає ..
Стиль: Modern Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 375 × 150 мм   Колекція ARAMIDA є нерівну, грубу бетонну текстуру, укладену в цікаві геометричні форми, в яких прямокутник грає ..
Стиль: Eco Застосування: внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: гіпс Розміри сегментів: 366 × 118 мм Декоративний камінь Атакама білого кольору для внутрішнього використання, створений за зразком фактури потрісканого піску південноамериканс..
Стиль: Eco Застосування: внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: гіпс Розміри сегментів: 366 × 118 мм   Графітовий камінь Атакама для інтер'єрів був розроблений завдяки натхненню, взятому з одного з найспекотніших регіонів світу. Ві..
Стиль: Rock Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 370 × 120 мм   Колекція мотивована природою провансальських пагорбів. Мінімалістський характер, змодельований після впливу безпере..
Стиль: Rock Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 370 × 120 мм   Колекція мотивована природою провансальських пагорбів. Холодна структура, створює враження довгострокового впливу в..
Стиль: Rock Застосування: внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: доступно 240x130x120 мм Матеріал: гіпс Розміри сегментів: 370 × 120 мм   Яскравий гіпсовий камінь з характерними помаранчевими плямами, які прикрасять будь-який простір. Оптимістичний хар..
Стиль: Rock Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 365 × 93 мм   Графітовий камінь BARCELONETTA є злиттям класичного стилю з сучасними елементами, поєднання мінімалістського порядку..
Стиль: Rock Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 365 × 93 мм   Декоративний, світлий камінь BARCELONETTA SAHARA - це поєднання класичного і сучасного натхнення. Передає атмосферу ..
Стиль: Suprime Line Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Матеріал: бетон з цифровим друком   BARI - це плитка, яка, слідуючи сучасним тенденціям, поєднує в собі безліч квітів, створюючи на стіні дивовижний декоративний акцент. Ідеально підходить для ..
Стиль: Rock Застосування: зовнішнє і внутрішнє Тип укладання: безшовна Кути в колекції: недоступні Матеріал: бетон Розміри сегментів: 575 × 185 мм   Універсальний камінь BERGAMO GRAFIT, передає стиль північній Італії, стане відмінною прикрасою мінімалістичні і суч..