СБК Керамкомфорт

СБК Керамкомфорт
Керамічні поризовані блоки КЕРАМКОМФОРТ ™ від СБК - це нове покоління будівельних матеріалів, що поєднують в собі традиції цегляного житлового будівництва і передовий досвід енергоефективного будівництва.
 
Відмінними властивостями поризованих керамічних блоків є поліпшені показники теплопровідності, звукоізоляція, висока міцність, і великий формат, що вигідно відрізняє матеріал від інших будівельних матеріалів.
Керамічні блоки СБК застосовуються для будівництва несучих стін будівель висотою до 24 м при висоті одного поверху не більше 4 м:
• житлові будинки;
• громадські будівлі;
• комерційна нерухомість;
• промислові будівлі.
 
Також керамічні блоки СБК є ідеальним матеріалом для зведення огороджувальних конструкцій в монолітнокаркасному будівництві.
Допускається використання блоків при будівництві стін приміщень з вологим режимом.
Застосування блоків для стін приміщень з мокрим режимом, а також для зовнішніх стін підвалів і цоколів не допускається.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Мінімальний формат блоку з серії «Керамкомфорт» 2НФ є еквівалентом 2,12 звичайної рядового цегли. З 2NF cтіни зводяться в 2 рази швидше і економиться розчин кладки. Ви отримаєте поліпшені показники опору теплопередачі зовнішніх стін. ..
Розмір: 250х380х215 мм., Еквівалент 10,5НФ, коефіцієнт теплопровідності 0,15-0,16 Вт / мК, маса 14,9-15,5 кг., Морозостійкість (F) більше 50 циклів ..
Розмір: 380х245х215 мм., Еквівалент 10нФ, коефіцієнт теплопровідності 0,15-0,16 Вт / мК, маса 12,6-13,2 кг., Морозостійкість (F) більше 50 циклів ..